מיקור חוץ

קבוצת מיקור החוץ בחברה פועלת במס' מודלים מול לקוחותינו, ובהתאמה להשגת יעדיהם העסקיים. אנו פועלים במגוון מודלים של מיקור חוץ, בעבודה לפי תפוקות ולפי תשומות.בפעילות מיקור חוץ לפי תפוקות, נלקחת אחריות לניהול הצוות ברמה המקצועית, על התוצרים ותכולת השרות ובעמידה על SLA כפי שמוגדר עם הלקוח. בפעילות לפי תשומות, עובדינו מנוהלים מקצועית ע"י הלקוח, האחראי על התוצרים, ומשתלבים למעשה בצוות המנוהל ע"י הלקוח.


בכל מודל של מיקור חוץ אנו מקפידים על השמת יועצים ומומחים ייעודיים בתחום התוכנה- בכל סביבות הפיתוח, ובתחומי החומרה והתשתיות. קבוצת מיקור החוץ בחברת סטרטיקה מושתתת על צוותים טכנולוגיים לפי התמחויות שונות, המוצבים בחצרות הלקוח. המומחים הבכירים בחברה מעניקים לעובדינו וללקוחותינו תמיכה וליווי טכנולוגי, המבוסס על ידע וניסיון מצטבר. מומחים אלו מגיעים מקשת של מקצועות בתחומי החומרה והתוכנה השונים : מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים, ארכיטקטים בעולמות ה JAVA ו MS ,מומחי QA , אנשי תשתיות Oracle ,SQL, , מיישמי ומטמיעי SAP , אנשי אבטחת מידע ותקשורת, מפתחי ETL ועוד.


היועצים בחברה נחלקים על בסיס מגזרים : הי-טק, טלקום ותקשורת, בנקאות ופיננסי, מסחר ותעשייה, ממשלה, בטחון ועוד.
   
תהליך איתור המועמדים :
  
אנו מאתרים את המועמדים לצרכי הלקוח ולדרישות התפקיד, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ודיסקרטיות מקצועית, מאגר מועמדים גדול ואיכותי, מיון איכותי וקפדני, הכרות והבנת צרכי לקוחותינו והתאמה לתרבות הארגונית.
בחטיבת הגיוס מאגר רחב ואיכותי של אנשי מקצוע מובחרים של החברה ומחוצה לה, ממנו מאתרים עבור לקוחותינו עובדים מקצועיים בעלי ניסיון ומומחיות הנדרשים להם.
  
תהליך הגיוס כולל :
  
אבחון אישיותי המבוצע ע"י יועצות גיוס בעלות רקע אקדמאי בפסיכולוגיה,מדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש.
מבחן מקצועי טכנולוגי המאושר מול הלקוח עם קבלת משרה.
ראיון מקצועי ע"י מנהלים בכירים מצוות הפיתוח בחברה.
ניתן להיעזר על פי בחירה של הלקוח במיון נוסף במכוני אבחון ובמבדקים גרפולוגיים נקודתיים.
   
אנו מאמינים בשליחת מס' מצומצם של מועמדים ממוקדים ומתאימים לדרישת הלקוח, תוך תיעדוף ודירוג המועמדים, ובכך להקל ולחסוך מהלקוח תהליך סינון ומיון נוסף.
תהליך הגיוס נעשה תוך שמירה על סודיות מירבית מרגע הגעת קו"ח ועד לשלב העברתם לארגון, וזאת תוך התייעצות וחשיבה משותפת עם המועמד עד קבלת אישורו למשלוח קו"ח. המועמד נהנה מרמת שרות גבוהה ויעילה.אנו מלווים המועמד בכל שלבי הגיוס: ייעוץ בעריכת וכתיבת קו"ח, קבלת מידע על אופי התפקיד והחברה אליה הופנה, הכנה לראיון, ייעוץ וסיוע במו"מ בנושא השכר והתנאים הנלווים, עד לקליטתו בארגון.
  
תהליך זה מבטיח לך, המועמד, שליטה מלאה במתרחש ומנטרל את תחושת אי-הוודאות הנלווית לצעד כל כך חשוב, כמו מציאת מקום עבודה חדש העונה על ציפיותיך ודרישותיך.