פרופיל החברה

ברוכים הבאים לחברת סטרטיקה !
  
חברת סטרטיקה הינה בית תוכנה המתמחה במתן פתרונות כוללים בתחומי הפיתוח ותשתיות תוכנה. החברה מתמחה באיתור והשמת כח אדם איכותי במגוון מקצועות ההי-טק במיקור חוץ ובהשמה. בחברה צוות מומחי משאבי אנוש בעל ניסיון רב שנים המתמחה באיתור (הד-האנטיג) ואבחון מועמדים בפן האישיותי ובפן המקצועי.
  
צוות המומחים שלנו מלווה את הלקוח משלב קבלת המשרה, איתור המועמד המתאים, אבחון אישיותי מעמיק ובחינה מקצועית מותאמת לסביבה הטכנולוגית והעסקית של הלקוח. צוותינו מלווים הלקוח והמועמד בשלבי הראיונות ותהליכי המיון אצל הלקוח, משוחחים עם ממליצי המועמד, ומספקים ראיה כוללת ללקוח על המועמד. בסיום תהליך המיון מול הלקוח אנו מחתימים המועמד על הסכם העסקה בהתאם לתקציב. אנו מקפידים על ליווי ושימור העובד ברמת שביעות רצון גבוה במהלך כל תקופת העסקתו.
  
בחברה תמהיל מומחים טכנולוגיים בכירים, המלווים את לקוחות ועובדי החברה בתמיכה טכנולוגית במקצועות השונים כגון: ניתוח מערכות, ניהול פרויקטים, ארכיטקטים, בדיקות, פיתוח JAVA ו NET., RT, DB Oracle ו SQL, יישום והטמעת SAP, פיתוח WEB ומובייל ועוד.
  
לקוחותינו ממגוון מגזרים במשק הישראלי: הי-טק, תעשיה, טלקום ותקשורת, פיננסים, קמעונאות, בטחון ועוד.
  
בחברה תחום פרוייקטים המנוהל על ידי מקצוענים מעולמות התוכנה, חומרה ותשתיות המלווים את הפרויקט משלב הייזום ועד עלייתו לאוויר.
  
תחום שיווק מוצרים – חברת סטרטיקה מתמחה בשיווק פתרונות לעולם השו"ב.
בחברת STARTICA אנו מספקים START לכל מועמד והפיכתו ל STAR במשפחתינו!

חברת סטרטיקה הינה חברה טכנולוגית, צעירה ודינמית, הנמצאת בתנופת צמיחה.
  
אנו בסטרטיקה מקפידים על חדשנות טכנולוגית והעסקת טובי המומחים בצוות היועצים הטכנולוגיים.
  
החברה מובילה פרוייקטי פיתוח בכלל המגזרים במשק – הייטק, פיננסי, טלקום, בטחון ועוד.
  
משפחת עובדי סטרטיקה משלבת אנשי מקצוע צעירים בעלי פוטנציאל ורעב להצלחה לצד מומחים בכירים ומנוסים, ויחד מהווים את מנוע הצמיחה בחברה. אוירת העבודה בסטרטיקה הינה משפחתית ושמה את העובד בראש סולם העדיפויות ובלב הפעילות שלנו. אנו מציעים מגוון של הזדמנויות קריירה עבור עובדינו ואופק קידומי במגוון רחב של טכנולוגיות ולקוחות.
   
אנו משקיעים את מיטב מרצנו בשימור רמת שביעות רצון טובה בקרב משפחת עובדי החברה בהתייחס הן לתנאים, סביבת עבודה, חשיפה וקידום טכנולוגי והן בנושאי רווחה, הדרכות, הטבות ועוד.